Våra kontor och showroom

Malmö (HK)

HK, showroom och lager

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 Malmö

040 - 54 22 00 Info

Order och offertförfrågan



  • Order

  • Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.



Öppettider



  • Utlastningen har öppet helgfria vardagar
    07.30 – 16.00

  • Vi har endast bokade besök, helgfria vardagar kl. 8.00 - 16.30. Kontakta info



Fakturaadress


Stockholm

Showroom Studio B3

Studio B3
Barnhusgatan 3
111 23 Stockholm

040 - 54 22 00 Info

Order och offertförfrågan



  • Order

  • Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.



Öppettider





Göteborg

Kontor och showroom

Tegelmäster AB,
Götaforsliden 13, mitten
431 34 Mölndal

040 - 54 22 00 Info

Order och offertförfrågan



  • Order

  • Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.



Öppettider


Luleå

Showroom

Svenska Kakel
Banvägen 21 C
973 46 Luleå

040 - 54 22 00Info

Order och offertförfrågan




Öppettider



  • Mån, ons, tors och fre 06.45-17.00.
    Tis 06.45-18.00.


Till våra showroom

Mälardalen/Norr

Stefan Andersson

Stockholm/Uppsala

0760 - 29 54 68

stefan.andersson@tegelmaster.se

Magnus Pettersson

Mellersta och norra Sverige

0703 - 92 93 98

magnus.pettersson@tegelmaster.se

Väst/Öst

Per Mathiesen

Väst - Göteborg

0725 - 26 51 52

per.mathiesen@tegelmaster.se

Peder Svensson

Öst

0723 - 01 52 92

peder.svensson@tegelmaster.se

Syd

Andreas Berglund

Syd

0702 - 49 09 20

andreas.berglund@tegelmaster.se

Peter Walfridsson

Syd

0760 - 29 16 91

peter.walfridsson@tegelmaster.se

Projektsäljare Region Mitt

Peder Svensson

Projektsäljare Region Mitt

0723 - 01 52 92

peder.svensson@tegelmaster.se

Andreas Berglund

Projektsäljare Region Syd

0702 - 49 09 20

andreas.berglund@tegelmaster.se

Daniel Ring

Projektsäljare Region Syd

040 - 54 22 07

daniel.ring@tegelmaster.se

Innesälj

Lena Olsson

Innesälj

040 - 54 22 08

lena.olsson@tegelmaster.se

Vibjörn Distler

Innesälj

0723 - 35 02 00

vibjorn.distler@tegelmaster.se

Malin Hedbrandh

Innesälj

040 - 54 22 17

malin.hedbrandh@tegelmaster.se

Frida Ahlberg

Innesälj

0761 - 69 61 42

frida.ahlberg@tegelmaster.se

Linda Ekblad

Innesälj

040 - 54 22 37

linda.ekblad@tegelmaster.se

Isabella Werne

Innesälj - Föräldraledig

Konstruktion

Fredrik Lindahl

Konstruktionschef

040 - 54 22 04

fredrik.lindahl@tegelmaster.se

Ivan Stefanov

Konstruktion

040 - 54 22 30

ivan.stefanov@tegelmaster.se

Johan Olsson

Konstruktion

040 - 54 22 34

johan.olsson@tegelmaster.se

Anton Persson

Konstruktion

0761 - 65 13 69

anton.persson@tegelmaster.se

Rikard Torung

Konstruktion

040 - 780 72

rikard.torung@tegelmaster.se

Ekonomi

Ann Greco

Ekonomichef

040 - 54 22 18

ann.greco@tegelmaster.se

Camilla Lamberth

Ekonomi

040 - 54 22 06

camilla.lamberth@tegelmaster.se

Marknad

Stefan Wallmark

Marknadschef

0735 - 06 37 23

stefan.wallmark@tegelmaster.se

Erica Selin

Marknadskoordinator

0708 - 58 07 62

erica.selin@tegelmaster.se

Lager

Martin Gyllander

Lager

0725 - 26 30 06

martin.gyllander@tegelmaster.se

Ledning

Martin Persson

VD

0705 - 84 82 86

martin.persson@tegelmaster.se

Stefan Wallmark

Marknadschef

0735 - 06 37 23

stefan.wallmark@tegelmaster.se

Ann Greco

Ekonomichef

040 - 54 22 18

ann.greco@tegelmaster.se

Fredrik Lindahl

Konstruktionschef

040 - 54 22 04

fredrik.lindahl@tegelmaster.se

Per Mathiesen

Försäljning - Väst/Göteborg

0725 - 26 51 52

per.mathiesen@tegelmaster.se

Kontakta oss