Kontakta oss

Adress

Malmö (HK)

HK, showroom och lager

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 Malmö

040 - 54 22 00 info@tegelmaster.se

Order och offertförfrågan




Öppettider



  • Utlastningen har öppet helgfria vardagar
    07.30 – 16.00

  • Vi har endast bokade besök, kontakta info@tegelmaster.se

Stockholm

Showroom Studio B3

Studio B3
Barnhusgatan 3
111 23 Stockholm

040 - 54 22 00 info@tegelmaster.se

Order och offertförfrågan




Öppettider


Göteborg

Kontor & showroom

Tegelmäster AB,
Götaforsliden 13, mitten
431 34 Mölndal

040 - 54 22 00 info@tegelmaster.se

Order och offertförfrågan




Öppettider


Jönköping

Kontor & Showroom

Tegelmäster AB
Tändsticksgränd 25
553 15 Jönköping

040 - 54 22 00 info@tegelmaster.se

Order och offertförfrågan




Öppettider


Luleå

Showroom

Svenska Kakel
Banvägen 21 C
973 46 Luleå

040 - 54 22 00info@tegelmaster.se

Order och offertförfrågan




Öppettider



  • Mån, ons, tors & fre 06.45-17.00.
    Tis 06.45-18.00.

Mälardalen/Norr

Stefan Andersson

Stockholm

0760 - 29 54 68

stefan.andersson@tegelmaster.se

Magnus Pettersson

Norr - Mälardalen och Norra Sverige

0703 - 92 93 98

magnus.pettersson@tegelmaster.se

Väst/Öst

Per Mathiesen

Väst - Göteborg

0725 - 26 51 52

per.mathiesen@tegelmaster.se

Peder Svensson

Småland, Västergötland, Värmland

0723 - 01 52 92

peder.svensson@tegelmaster.se

Syd

Andreas Berglund

Syd

0702 - 49 09 20

andreas.berglund@tegelmaster.se

Peter Walfridsson

Syd

0760 - 29 16 91

peter.walfridsson@tegelmaster.se

Övriga

Lena Olsson

Innesälj

040 - 54 22 08

lena.olsson@tegelmaster.se

Åsa Olsson

Innesälj

040 - 54 22 05

asa.olsson@tegelmaster.se

Daniel Ring

Innesälj

040 - 54 22 07

daniel.ring@tegelmaster.se

Vibjörn Distler

Innesälj

0723 - 35 02 00

vibjorn.distler@tegelmaster.se

Malin Hedbrandh

Innesälj

040 - 54 22 17

malin.hedbrandh@tegelmaster.se

Frida Ahlberg

Innesälj

0761 - 69 61 42

frida.ahlberg@tegelmaster.se

Isabella Werne

Innesälj - Föräldraledig

Linda Ekblad

Innesälj - Föräldraledig

Övriga

Erica Selin

Marknadsassistent

0708 - 58 07 62

erica.selin@tegelmaster.se

Övriga

Martin Persson

VD

0705 - 84 82 86

martin.persson@tegelmaster.se

Johan Lundin

Försäljningschef - Sverige

0727 - 25 20 22

johan.lundin@tegelmaster.se

Övriga

Martin Gyllander

Lager

0725 - 26 30 06

martin.gyllander@tegelmaster.se

Eric Ellborn

Lager

0761 - 65 13 69

eric.ellborn@tegelmaster.se

Övriga

Ann Greco

Ekonomichef

040 - 54 22 18

ann.greco@tegelmaster.se

Camilla Lamberth

Ekonomi

040 - 54 22 06

camilla.lamberth@tegelmaster.se

Övriga

Fredrik Lindahl

Konstruktionschef

040 - 54 22 04

fredrik.lindahl@tegelmaster.se

Alexander Persson

Konstruktion

0727 - 12 60 03

alexander.persson@tegelmaster.se

Ivan Stefanov

Konstruktion

040 - 54 22 30

ivan.stefanov@tegelmaster.se

Johan Olsson

Konstruktion

040 - 54 22 34

johan.olsson@tegelmaster.se

Kontakta oss

– fyll i formuläret nedan om du har frågor av något slag!